Son 12 Saat
Frankfurt
Germany

SON 12 SAAT ÇALAN MÜZİKLERİMİZ

23:47- AYLA SCHAFER - VUELA CON EL VIENTO
23:44- LEVI CHEN - JOURNEY TO BELOVED
23:39- MARCOME - PRADA
23:34- AZAM ALI - MEHMAN
23:29- PAUL CARDALL - A NEW CREATION
23:24- INNER VOICE - BEYOND THE MIND
23:20- ADRIANO CELENTANO - MARI MARI
23:16- STEPHANE GRAPPELLI FT YEHUDI MENUHIN - LAURA
23:12- THE COOLTRANE QUARTET - WHITE FLAG
23:07- KERANI - THE WATER OF LIFE
23:03- ARA GEVORGIAN - ANI
23:00- JELENA TOMASEVIC - ORO
22:56- CHRIS REECE - THE DIVINE CIRCLE
22:52- ROXANE POTVIN - JOURNEY OF MAN
22:48- NATASHA MARSH - GYMNOPEDIE NO 1
22:44- PAUL HEINERMAN - THE RING OF BRODGAR
22:40- CAN ATILLA - ELVEDA KIMYA
22:36- JEREZ ASIA CHILL - MIRADA A ORIENTE
22:30- LOREENA MCKENNITT - LA BELLE DAME SANS MERCI
22:22- GANDALF - BRIGHTER THAN A STAR
22:20- CELTIC WOMAN - HARRY'S GAME
22:13- 2CELLOS - BENEDICTUS
22:10- CHARLOTTE CHURCH - SOMEWHERE
22:07- MICHAEL HOPPE - SONG FOR SARAH
22:04- OPUS CUATRO - CABALLO VIEJO
22:00- CALIC - UN POETA
21:57- ROMULO GOMES - PART TIME LOVER
21:54- STAMATIS SPANOUDAKIS - MOMENT OF JOY
21:49- OSCAR LOPEZ FT PAVLO & RIK EMMETT - TRIFECTA
21:45- MALIKA AYANE - VOLARE (NEL BLU DI PINTO DI BLU)
21:42- DIEGO EL CIGALA - SU TU ME DICES VEN
21:38- PRO MID - CARESS
21:32- DIANE ARKENSTONE - ETHEREAL RAIN
21:28- ANDY WILLIAMS AND THE ROYAL PHILHARMONIC ORCHESTRA - ANOTHER WINTER'S DAY
21:25- DEBORAH HENSON CONANT - GUSSIE'S GREAT ESCAPE
21:22- THIERRY DURBET FT LAURENT THIERRY MIEG - MOTHER SEA
21:18- FRATELLI MANCUSO - ACCUSSI VA LA BARCA AL MARI
21:14- ERIC CHEN - FROM NOW ON
21:09- UMAN - ATMOSPHERE
21:05- JAMES HORNER - SOUTHAMPTON
21:02- ENYA - MY! MY! TIME FLIES!
21:00- BAQUETTE QUARTETTE - MON PARIS
20:53- BEVERLY GLENN COPELAND - DEEP RIVER (LIVE AT LE GUESS WHO)
20:51- JOE LOSS - WHEELS CHA CHA
20:47- ANTONIO ZAMBUJO - MARE
20:43- ALPER KOMURCU - RUYA
20:35- TROELS HAMMER FT DEVA PREMAL - MOZAMBIQUE
20:30- THE MARQUIS ENSEMBLE - A GENTLE RAIN
20:23- FRANK STEINER JR - CITY LIGHTS
20:20- CLANNAD - THE SONG IN YOUR HEART
20:13- JOHN LUNN FT EIVOR - LIVSTRAEORIR
20:10- ARJAN - NANI, NANI
20:06- NICOLA BENEDETTI - POR UNA CABEZA
20:02- KEVIN KERN - GIFTS ALONG THE WAY
20:00- SPIROS DREIAS - AGORA
19:56- JULIEN CLERC FT CALOGERO - MA PREFERENCE
19:52- ALEX KASHKIN - SPANISH SENSES
19:42- MARIZA - CAVALEIRO MONGE
19:39- IL VOLO - HERE'S TO YOU
19:38- BINDU - OLD ENGLISH
19:35- CANER UNSAL - AKI
19:32- CELINE DION - JE CHERCE L'OMBRE
19:27- GAROU - JE N'ATTENDAIS QUE VOUS
19:19- MONICA MOLINA - AMAR EN TIEMPOS REVUELTOS
19:15- RENE AUBRY - ENLASSES
19:12- COLLABRO - STARS
19:07- SHAUN DIAZ - HOPE
19:04- NAO MATSUSHITA - LUNA
19:00- NORDSO & THEILL - ALABAS
18:56- MECANO - TU
18:52- ENNIO MORRICONE - COCKEYES
18:43- BLANK & JONES - COASTLINE
18:39- MARIKA TAKEUCHI - SPARKLE
18:37- ANNA LUNA - LA BIKINA
18:35- 2ECOND CLASS CITIZEN - INSIDE THE COCOON
18:31- FLOR DE LIS FT GABRIELLE CHIARARO - TIMELY
14:58- HELENE BLAZY - BREATHTAKING SUNRISE
18:27- ASHRAM - LULLABY
18:24- MARIANA MONTALVO - INDIA SONG
18:16- ALLAN SODERBERGH - SPIRITED AWAY
18:10- RYAN FARISH - CRY NO MORE
18:03- CAN ATILLA - PRENSES HELENA
18:00- SUKI SHIMA - TAO OF LOVE
17:57- ANGELIKA - MY SURREAL DREAM (AMBIENT MIX)
17:53- YASMIN LEVY - ADIO KERIDA
17:43- MIKE FOYLE - SHIPWRECKED
17:40- E BRAGA - YOU ARE THE SUNSHINE ON MY LIFE
17:36- MOREZA - MISS GUITAR
17:32- JOSH GROBAN - HOME TO STAY
17:28- MERCEDES SOSA - TIERRA DE LUZ
17:19- NATALIA LAFOURCADE FT JORGE DREXLER - PARA QUE SUFRIR
17:13- SARAH BRIGHTMAN - ONLY AN OCEAN AWAY
17:10- PHILIP CURRAN - MIDNIGHT SUN
17:07- DENEAN - TO THE LAST AND FORGOTTEN
17:00- IRFAN - STAR OF THE WINDS
16:56- BARBRA STREISAND - SOMETHING NEW IN MY LIFE
16:52- JESSE COOK - AZUL
16:46- ANA BELEN FT ANTONIO BANDERAS - NO SE POR TE QUIERO
16:43- OLIVIA FERN - THE MOON'S SONG
16:38- HARDAGE FT JENNY BAE - LEVAR
16:35- IL VOLO FT DAVID GARRETT - LA CALIFFA
16:31- KATE RUSBY - THE MERMAID
16:26- 7AND5 - THE MEMORY
16:23- PIERRE BACHELET - EMMANUELLE
16:15- MICHAEL HOPPE - PRARIE MOON
16:11- IMA - LAISSE MOI T'AIMER
16:07- OMAR AKRAM - ECHOES OF LIFE
16:03- MIKE OLDFIELD - TUBULAR BELLS PART 1
16:00- NOA - NONNA NONNA
15:58- WILLIE ARON FT WENDIE COLTER & JOEY PETERS - PEACEFUL BLESSINGS
15:54- LA ESTACION DEL MAR - AGUA PA' BEBER
15:46- DJ MARETIMO - BLUE GUITARS OF PICASSO (LONELY BEACH CUT)
15:43- FIGGY MALONE - ANNA'S WALTZ
15:38- LUIS FONSI - QUIEN TE DIJO ESO
15:34- THE SILK ENSEMBLE - BATTLE REMEMBERED
15:30- THOMAS LEMMER - ABOVE THE CLOUDS
15:26- FILIPPA GIORDANO - PERDIDA
15:23- PETRA BERGER - TERRA PROMESA
15:16- SOHA - TOURBILLON
15:10- PAUL SCHWARTZ - FAREWELL
15:05- YANNI - SANTORINI
15:03- MARK ELIYAHU & PIRIS ELIYAHU - I WILL SEEK FOR YOU AT DAWN
15:00- YUMA - SMEK
14:53- KAREN MATHESON - MI LE M'UILLINN
14:49- IKUKO KAWAI - MIZU HYAKKEI
14:42- NOVA - AGUAS DE MARCO (WATERS OF MARCH)
14:38- SECRET GARDEN FT PETER CORRY - DID I NOT LOVE YOU
14:33- PINK MARTINI - KIKUCHIYO TO MOHSHIMASU (THE HIROSHI WADA MIX)
14:30- JOSH GROBAN - YOU'RE STILL YOU
14:27- BOCCA GRANDE - PROCEDE
14:18- RENZO ARBORE AND HIS SWING MANIACS - MAMMA MI PIACE IL RITMO
14:12- KAMAL - SHAKUHAJI TALES
14:08- OPEZ - ESTELITA
14:01- JIA PENG FANG - WINTER RIVER
13:58- SACRED SPIRIT FT ROSE MOORE - BLESSED BY THE ANGELS
13:55- FIONA JOY HAWKINS - FEELING SUNSHINE
13:47- CRISTINA BRAGA - ASSUM PRETO
13:45- KAREN HOMAYOUNFAR - AZ DOOR DAST
13:40- MOBY FT WENDY JAMES - PORCELAIN (REPRISE VERSION)
13:36- BRYAN EL - ARCANA
13:33- GERARD PRESGURVIC - LE BALCON
13:29- ABEL KORZENIOWSKI - LETTERS
13:23- COSMONKEY - EVENING OCEAN
13:18- MYSTIC DIVERSIONS FT LAURA SERRA - QUEDATE
13:12- NUEVO TANGO ENSAMBLE - CHAU
13:06- OFRA HAZA - MYSTERY FATE AND LOVE
13:00- SANITE - HAVING A GOOD TIME
12:55- ARMAND AMAR FT THE CITY OF PRAGUE PHIHARMONIC ORCHESTRA - AMAZONIA ETERNA
12:50- 40 FINGERS - DISNEY MEDLEY
12:41- OI VA VOI - YESTERDAY'S MISTAKES
12:36- JAMES ASHER - RED DESERT (YELLOW MAGNETIC STAR MIX)
12:32- KATHERINE JENKINS - HOMEWARD BOUND
12:28- ENYA - TRAINS AND WINTER RAINS
12:24- DANIEL MAY FT MARC FERRARI - THE DEAR ONES
12:15- CESARIA EVORA - DESILUSAO DUM AMDJER
12:11- RENE AUBRY - ALTITUDE
12:07- HENNING FUCHS - THE STORM WILL PASS
12:05- YIRUMA - WALTZ FOR E MINOR (FOR CELLO)
12:00- RON KORB - AUTUMN RAIN
11:56- IL DIVO - FALLING SLOWLY (TE PROMETO)
11:55- DULCE MATIAS - NHA CUMPADRE FAUSTINE

İletişim